O mnie

Małgorzata Bojanowska ur. 1952 r., filolog, pedagog. Zajmuje się psychoedukacją od ponad 25 lat.

Swoich umiejętności uczyła się od najlepszych trenerów na świecie. Między innymi szkoliła się z Christiną Hall, Richardem Bandlerem, Johnem Seymourem, Josephem O’Connorem, Judith DeLozier, Tonnym Robbinsem. Jest certyfikowanym trenerem NLP John Seymour Associates, NLP Connection i International Coaching Association.
Ma ogromną praktykę w szkoleniach, treningach i pracy indywidualnej w obszarze problemów osobistych i zawodowych oraz rodzinnych relacji.

Edukuje w zrozumiały, dynamiczny i niezwykle efektywny sposób. Swoich klientów i uczestników szkoleń również uczy jak sprawy problematyczne czy skomplikowane uprościć w skuteczny sposób i jak uczynić je zrozumiałymi, jak w życiu mieć wpływ często tam gdzie wydawało się to mało realne.
Dzięki ponad dwudziestopięcioletniej pracy z klientami indywidualnymi, stworzyła unikalne, systemowe i całościowe podejście do rozwiązywania problemów, z którymi klienci i uczestnicy szkoleń najczęściej się spotykają.
Stworzyła kilka autorskich i bardzo efektywnych procedur i procesów rozwiązywani problemów.

Jest trenerem i edukatorem znanym z etyki, spójności, ogromnej wiedzy i dogłębnej znajomości NLP. Znana ze swoich mistrzowskich kompetencji i niezwykłej efektywności, ceniona wśród wśród najlepszych trenerów na świecie. Z niektórymi z nich przyjaźni się i współpracuje od wielu lat.

Niektóre z certyfikatów:

1. John Seymour Associates
Trainer of Neuro Linguistic Programming
2. The Society of Neuro – Linguistic Programming
Practitioner in Conversational Hypnosis
3. Lambent do Brasil – Joseph O’Connor
International Coaching Certification
International coach
4. Metaforum International Lukas Derks
Sociales Panorama
5. Partners for Democratic Change , USA
Rozwiązywanie konfliktów w szkole
6. The Society of Neuro- Linguistic Programming
The Power of Language in Action Christina Hall